Slideshow Slideshow Slideshow Slideshow

Kam na výlet

V blízkosti pivnice Montána se nachází Aquapark Kohoutovice, který nabízí možnost relaxace či vodních radovánek. 25 metrový plavecký bazén s šesti drahami, rekreační bazén, tobogán, Whirlpool a dětské brouzdaliště s vodním hřibem.

Nedaleko od naší restaurace leží i Zoologická zahrada Brno, která nabízí svým návštěvníkům setkání se zvířaty ze všech možných koutů naší planety. Speciálně pro děti je v zahradě vybudována i tzv. Dětská (kontaktní) ZOO.

Nebo se můžete vydat na procházku do přírody, například do obory Holedná. Tato obora je svým umístěním uprostřed velkého města naprosto výjimečná, protože zejména děti z měst nemají tolik příležitostí vidět na vlastní oči život divoké zvěře a v Brně tuto zvěř mohou pozorovat denně.

Součástí je i malá obůrka s divočáky a několik jezírek. Oborou vede značená naučná stezka s informacemi o chované zvěři. Odpočinkové altány i posezení slouží k relaxaci obyvatel z blízkého i vzdálenějšího okolí. Hlavní zpevněné cesty umožňují i kondiční sportovní vyžití.

Vydáte se od nás z Kohoutovic po žluté turistické značce, po 1 kilometru narazíte na rozcestí s modrou značkou a po dalším kilometru dojdete k jezírku. Odtud se dáte po stále stejné značce dolů a po půl kilometru dorazíte na rozcestí u Rybníčku Vrbovec. Po trase je umístěna spousta naučných tabulí, z nichž se dozvíte lecos zajímavého o zdejší krajině.

Nejlepší pivo v Brně to je Pivnice Montána Brno Kohoutovice.

REAL COLOR spol. s r.o. - ekatalog.czRestaurace Montana

Akce naší pivnice

Čepujeme skvělé pivo

Pivnice Brno Chtěboř, Měštanský Pivovar, Pivo Poutník                                                                                                    
Přijímáme stravenky
WIFI Zdarma

Náš web si prohlíží

Právě přítomno: jeden host

Rychlý kontakt pivnice

Nabízíme prvotřídní jídlo a pivo, grilování, prostor pro večírky, svatby a další akce.

PIVNICE A GRIL BAR MONTÁNA BRNO

Libušina tř. 6a Brno Kohoutovice
Provozní doba zde
Tel.:547 250 244

Email: restaurace.montana@seznam.cz

Facebook: fb.com/RestauraceMontana

Počet návštěv webu

Počet zobrazených článků
23491

Sledujte nás na Facebooku